G Noktası Büyütme Ankara

  G noktası büyütme Ankara, vajina içerisinde yer alan G noktasının belirginleştirilmesi ve cinsel aktiviteler sırasında kolayca uyarılabilmesi için yapılan, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeyen uygulamadır. Vulva üzerinde klitoris olarak bilinen ve milyonlarca sinir hücresine ev sahipliği yapan bir doku yer alır. Klitorisin cinsel ilişki sırasında uyarılmasıyla birlikte cinsel haz meydana gelir. Ancak bu doku, yalnızca dışarıdan görünen kısmından ibaret değildir, klitorisin gövdesi vücut içerisinde yer alır ve vajinal kanalın bir bölümünü çevreler. Vajinal kanal ile klitoris gövdesinin temas ettiği bölge ise G noktası olarak bilinir.

  G noktası, vajinal duvarın üst kısmında, vajinanın 3 ila 4 santimetre kadar içerisinde yer alır. Cinsel ilişki sırasında penis ile uyarılması ile birlikte cinsel haz meydana gelir. Ancak bu durum G noktasının belirginliği ve yapısı sebebiyle bazı bireylerde gerçekleşemez. G noktası büyütme bu gibi bireylerin de vajinal ilişki sırasında haz duyabilmesi ve kolayca orgazm olabilmesi için yapılır. G noktası büyütme, ameliyatsız genital estetik uygulamalarından biridir. Yazımızın devamında ‘’G-shot nasıl yapılır?’’, ‘’G-shot ne kadar sürer?’’, ‘’G noktası büyütmenin etkileri kalıcı mıdır?’’ ve ‘’G noktası büyütme sonrası iyileşme süreci nasıldır?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Ankara G noktası büyütme ve G-shot hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Hasan Sarp Özcan ile iletişime geçebilirsiniz.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme, vajina içerisinde yer alan G noktasının belirginleştirilmesi ve böylece bireyin normale kıyasla daha hızlı bir şekilde orgazma ulaşabilmesi için yapılan işlemdir. G noktası vajina içinde yer alır. Bazı bireylerde penis tarafından kolayca uyarılabilirken bazı bireylerde ise bu uyarılma zor gerçekleşir. G noktası büyütme işlemi sayesinde, hylüronik asit dolgusu ile bu bölge belirginleştirilir. Böylece cinsel ilişki sırasında penise temas etmesi ve uyarılması çok daha kolay olur.

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme uygulaması, genel olarak birbirleri ile ilişkili olan iki amaç doğrultusunda gerçekleştirilir. Bunlardan ilki G noktasının belirgin ve büyük bir yapıya sahip olmasını sağlamaktır. Diğeri ise belirgin yapıya kavuşan G noktasının kolayca uyarılmasını ve dolayısıyla da bireyin cinsellikten daha fazla haz alarak, kolayca orgazma ulaşmasını sağlamaktır.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  G noktası büyütme, 18 yaşını doldurmuş olan her bireye yapılabilir. Bu işlem basit enjeksiyon uygulamaları ile yapılır ve anestezi gerektirmez. Dolayısıyla G noktası büyütmenin, diğer ameliyatlı estetik operasyonlar gibi sınırlandırmaları yoktur.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin avantajları ve faydaları arasında şunlar yer alır:

  • Cinsellikten alınan haz arttırılabilir.
  • Bireyin vajinal yoldan, klitorisin dışarıdan uyarılmasına gerek kalmadan orgazm olması sağlanabilir.
  • Cinsel isteksizlik gibi sorunlar ortadan kaldırılabilir.
  • Vajina kuruluğun tedavisinde başarılı sonuçlar verebilmektedir.

  G-shotın faydaları ve avantajları bu şekilde sıralanabilmektedir.

  G-Shot Kalıcı Mı?

  G-shot, aslında bir genital dolgu uygulaması olarak bilinir. G noktası büyütme ismiyle de anılan bu uygulamanın etkileri yaklaşık 1 yıl kadar devam eder. Sonrasında ise zamanla azalış gösterir. İsteyen hastalar bahsi geçen zaman aralığında G-shot uygulamasını tekrar yaptırabilir ve elde ettikleri olumlu etkileri koruyabilirler.

  G-Shot Ağrılı Mı?

  G-shot ağrılı bir uygulama değildir. Bu uygulama sırasında cerrahi kesi veya dikiş gibi işlemlere başvurulmaz. Yalnızca basit enjeksiyon işlemleri ile G noktası bölgesine dolgu işlemi uygulanır. Bu yüzden G-shot sırasında hastanın ağır bir anestezi altına alınmasına gerek yoktur. Ancak bireyin ağrı eşiği düşükse bölgeye lokal anestezi etkili krem sürülebilir.

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  G noktası büyütme çoğu zaman 10 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Sonrasında ise hastalar evlerine dönebilir veya günlük yaşamlarına devam edebilirler. Hatta diğer genital estetik operasyonlarının aksine ertesi gün cinsel ilişkide bulunabilirler.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi sırasında hasta özel bir masaya uzanır. Daha sonra ise işlemin yapılacağı bölgeye lokal anestezi etkisi olan, özel bir krem uygulanır. Kremin etkisinin başlaması ile birlikte hyalüronik asit isimli doğal bir dolgu maddesi, basit enjeksiyon işlemleri ile bölgeye aktarılır. Böylece G noktası çok daha belirgin ve kolayca uyarılabilir bir yapı kazanır.

  Ankara G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  Ankara G-shot fiyatları ve benzer ameliyatsız estetik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Hasan Sarp Özcan ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button