O Noktası Büyütme Ankara

  O noktası büyütme Ankara, orgazm aşısı ismiyle de bilinen ve genital bölge gençleştirme amacıyla yapılan özel bir uygulamadır. Genital bölgede yer alan dokular hem genital bölgenin görünümü hem de bireyin cinsel yaşamı için son derece önemlidir. Bu bölgedeki dokularda meydana gelen yaşlanma ve yıpranma; genital bölgenin de yaşlı bir görünüm edinmesine ve bireyin cinsel ilişkilerden daha az haz duymasına neden olabilir. Bu da beraberinde özgüven sorunlarına, vajinal kuruluğa, cinsel isteksizliğe ve benzer cinsel işlev bozukluklarına yol açabilir.

  O-shot, orgazm aşısı veya genital PRP gibi pek çok isimle bilinen O noktası büyütme işlemi, bahsi geçen yıpranmayı ve yaşlanmayı ortadan kaldırmak; bunlara bağlı ortaya çıkan sorunları ise önlemek amacıyla yapılır. Üstelik bu uygulama sırasında herhangi bir cerrahi kesiye veya dikişe başvurulmaz, tüm işlemler ağrısız bir şekilde, basit enjeksiyon uygulamaları ile yapılır. Yazımızın devamında ‘’O noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’O noktası büyütme ne kadar sürer?’’, ‘’Orgazm aşısı nasıl yapılır?’’ ve ‘’Orgazm aşısının yararları nelerdir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Ankara orgazm aşısı ve o noktası büyütme işlemi hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Hasan Sarp Özcan ile iletişime geçebilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, genital bölgeyi meydana getiren dokuların gençleşmesi ve cinsel uyaranlara karşı daha duyarlı olması amacıyla yapılan, özel bir genital PRP uygulamasıdır. Genital bölgede yer alan dokular zaman içerisinde yıpranır ve eski duyarlılıklarını kaybederler. Bunun, başta yaşlanma, ağda uygulamaları ve doğumlar gibi pek çok sebebi vardır. Bahsi geçen dokuların yıpranması ve eski duyarlılıklarını kaybetmeleriyle birlikte bireyin cinsel yaşamında bazı sorunlar görülebilir. Birey bu probleme bağlı olarak cinsel isteksizlik ve vajinal kuruluk gibi sorunlar deneyimleyebilir. O noktası büyütme hem bahsi geçen dokuların gençleşmesi ve yenilenmesi hem de bu gibi problemlerin giderilmesi için yapılır. O noktası büyütme işlemi, bir PRP uygulaması olduğu için uygulama sırasında yabancı bir kimyasal veya etken madde kullanılmaz. Uygulama, bireyin kendi iyileştirici trombosit (platelet) hücreleri kullanılarak yapılır. Böylece alerji oluşumu gibi komplikasyonlar meydana gelmez.

  Orgazm Aşısı Nedir?

  Orgazm aşısı, genital bölgedeki dokuların cinsel uyaranlara karşı daha duyarlı bir yapı kazanabilmesi ve bireyin kolayca orgazma ulaşabilmesi için yapılan uygulamadır. Orgazm aşısı sayesinde bireyler çok daha kolay ve hızlı bir şekilde cinsel doyuma yani orgazma ulaşabilirler.

  O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  O noktası büyütme şu gibi nedenler doğrultusunda yapılabilir:

  • Dış genital bölgede yer alan dokuların yenilenmesi.
  • Genital bölgeyi meydana getiren dokuların cinsle uyaranlara karşı daha duyarlı bir hale getirilmesi.
  • Kadınların cinsel ilişkiden daha fazla haz duymasının sağlanması.
  • Kadınların daha kolay ve hızlı bir şekilde orgazma yani cinsel doyuma ulaşabilmesi.
  • Genital bölge gençleştirme.

  O noktası büyütme bu gibi amaçlarla yapılabilir.

  Orgazm Aşısının Faydaları Nelerdir?

  Orgazm aşısının yararları arasında şunlar yer alabilir:

  • Genital bölge gençleşir, bölgede yer alan dokuların iyileşme ve yenilenme süreçleri hızlanabilir.
  • Birey, sahip olduğu vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi cinsel işlev bozukluklarından kurtulabilir.
  • Birey çok daha hızlı bir şekilde orgazma ulaşabilir.

  Orgazm aşısının avantajları ve faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  Orgazm Aşısı Kalıcı Mı?

  Orgazm aşısı sayesinde elde edilen tüm kazanımlar kalıcıdır. Bu uygulama sayesinde genital bölgedeki dokuların kendilerini onarmaları ve yenilemeleri kolaylaştırılır. Bu hızlı yenilenme süreci sayesinde dokular gençleşirler. Zaman içerisinde yeniden yıpranmaları mümkün olsa da belli aralıklarla tekrar eden orgazm aşısı uygulaması sayesinde bahsi geçen kazanımlar korunabilir.

  O-Shot Tekrarlanabilir Mi?

  O-shot, talep dahilinde tekrarlanabilen bir ameliyatsız genital estetik uygulamasıdır. Hatta çoğu uzman, bu uygulamanın etkilerinin daha kalıcı ve hissedilir olabilmesi için uygulamanın belli aralıklarla tekrarlanmasını önermektedir.

  O Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  O noktası büyütme uygulaması iki aşamalı bir uygulamadır. Bu aşamalardan ilki yaklaşık yarım saat sürer, ikinci aşama ise genellikle 5 dakika içerisinde tamamlanır.

  O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi, daha önce de bahsettiğimiz gibi iki farklı aşamada yapılır. Bu aşamalardan ilkinde hastadan, bir tüp kadar kan alınır. Alınan kan santrifüj işleminden geçer. Böylece kanın içerisinde yer alan iyileştirici hücreler tüpün üst kısmında birikirler. Doktor bu hücreler bakımından zengin olan plazma sıvısını enjektör ile alır. Böylece uygulamanın ilk aşaması son bulur. O noktası büyütme uygulamasının ikinci aşamasında ise öncelikle hastanın genital bölgesinde yer alan hedef noktalara ağrı kesici krem uygulanır. En son ise ilk aşamada elde edilen yenileyici hücreler bakımından zengin plazma sıvısı, bahsi geçen noktalara enjekte edilir. O noktası büyütme işlemi bittikten hemen sonra hasta taburcu edilir, eve dönmesinde veya sosyal yaşamına devam etmesinde bir engel yoktur.

  Ankara O Noktası Büyütme Fiyatları 202s4

  Ankara orgazm aşısı fiyatları ve O-shot fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Hasan Sarp Özcan ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button